Ürün ayrıntıları

devolo WiFi Repeater+ ac, zayıf veya yavaş WiFi sinyallerine karşı etkili acil yardımdır. Sınırlı yönlendirici sinyali anında genişletilir ve gelecekte sizi en sevdiğiniz köşede hayal kırıklığına uğratmaz!

 

1200 Mbit/s'ye varan hızda ve odalar arası Mesh WLAN ile evde sörf yapın. İki LAN portu ve entegre bir priz ile devolo WiFi Repeater+ ac, ayrıca esnek bağlantı seçenekleri sunar.

 

Artık ölü noktalar hakkında endişelenmeyin – Ağ öncüsünün "tak ve çalıştır" çözümü, WLAN'ı tam olarak ihtiyaç duyduğunuz yere getirir.

Mesh WLAN ile odalar arasında sörf yapın

İstediğiniz yerde yayın izleyin ve internette gezinin – süper hızlı ve bağlantı kesilmeden.

devolo WiFi Repeater+ ac, yönlendirici ile birlikte, aynı şifre ve ortak WLAN ayarlarıyla uyumlu bir WLAN ağı oluşturur. Hızlı "tak ve çalıştır" özelliğiyle hemen başlayabilir ve nihayet 1200 Mbit/s'ye varan kararlı bağlantılarla odalar arasında internette gezinebilirsiniz.

devolo ürünleri en son şifreleme standartlarına (WPA2/WPA3) sahiptir ve bu nedenle verilerinizin korunmasını sağlar (bankacılık standardı).

 

Son cihazlarınıza tam hedefli olarak en iyi WLAN'ı sağlar
 

devolo WiFi Repeater+ ac, son cihazlarınızla optimum uyumludur: WLAN sinyali hedefli şekilde akıllı telefonlara, dizüstü bilgisayarlara ve benzerlerine gönderilir (alıcı cihaza yönlendirme). Bu sırada 2,4 ve 5 GHz mevcut frekansları esnek bir şekilde kullanılır (bantlar arası tekrarlama).

Ek olarak, çok kullanıcılı MIMO teknolojisi, mümkün olan en iyi WLAN kapasitesiyle birden çok cihazla paralel olarak çevrimiçi olmanızı sağlar.

Odalar arası Mesh WLAN için devolo ürün dünyasının tüm avantajlarından yararlanın!

Odalar arası Mesh WLAN için devolo ürün dünyasının tüm avantajlarından yararlanın!

Uygulama

En sevdiğiniz yerde sorunsuz bir şekilde internette gezinin

Sezgisel kullanım

Ev ağı uygulaması sayesinde sezgisel kullanım

Erişim noktası

Erişim noktası olarak da kullanılabilir

Optimum anten hizalaması sayesinde devolo WLAN Repeater+ ac, WLAN sinyalini akıllı telefonlara, dizüstü bilgisayarlara ve tabletlere hedeflenen şekilde iletir – aynı anda birkaç cihazla çevrimiçi olsanız bile!

devolo ev ağı uygulaması, kurulum boyunca size adım adım yol gösterir.

Tekrarlayıcıyı, yönlendiricinin yakınındaki bir prize takın ve sezgisel uygulamayı başlatın. App Store ve Google Play'de mevcuttur.

Akıllı menzil genişleticiyi kendi WLAN erişim noktanız olarak kullanmak için, bir LAN kablosu üzerinden yönlendiriciye bağlamanız ve ev ağı uygulamasında erişim noktası modunu seçmeniz yeterlidir.

devolo WiFi Repeater+ ac tüm WLAN yönlendiricileri, Access Points ve WLAN özellikli cihazlarla uyumludur. 

devolo WiFi Repeater+ ac son derece hızlı bir şekilde kurulabilir

devolo WiFi Repeater+ ac hızlı bir şekilde kurulur. Prize takıldıktan sonra, yönlendirici bağlantısı ilgili WPS düğmesine basılarak sağlanır. Yönlendiricinizin önceki tüm ayarları korunur. Bireysel ayarlar veya hız ve bağlı uç cihazların görüntülenmesi için Home Network uygulamasını kullanmanız yeterlidir.


İki LAN portu ve entegre priz, kablolu son cihazları bağlamayı özellikle kolaylaştırır.


Önerimiz: devolo WiFi Repeater+ ac, Powerline ağınızı genişletmek için ideal çözümdür. Tek bir düğmeye basarak tüm devolo cihazlarınızı kesintisiz Mesh ağına bağlayın!

Çok kullanıcılı MIMO teknolojisi

WLAN ağınızda çoğu zaman birden çok son cihaz kullanırsınız, örn. akıllı telefon, tablet ve dizüstü bilgisayar. Bu, WLAN ağınız için bir zorluktur – veri akışlarının WLAN erişim noktasından (örneğin yönlendirici, devolo cihazı) son cihazlara dağıtımını düzenlemelidir.

 

Çok kullanıcılı MIMO teknolojisini kullanan devolo cihazınız; akıllı telefonunuzu, tabletinizi, vb. aynı anda veri akışları ile – optimum hızda ve etkili veri çıkışı ile – besler.

Alıcı cihaza yönlendirme ve bantlar arası tekrarlama fonksiyonu

Tekrarlayıcının antenleri, son cihazlarınıza en uygun şekilde hizalanmıştır. WLAN sinyali hedefli bir şekilde son cihazlarınıza gönderilir.

 

Ek olarak, bantlar arası tekrarlama fonksiyonu, optimum bant genişliği kullanımını ve 2,4 GHz ile 5 GHz frekanslarında daha hızlı veri aktarımını sağlar. Bu mevcut frekanslar esnek bir şekilde kullanılır.

Pratik bir Mesh WLAN güçlendirici veya erişim noktası olarak kullanılabilir

devolo WLAN Repeater+ ac iki kat daha fazla etkileyicidir: Mesh WLAN ile pratik bir menzil genişletici olarak veya kendi WLAN ağını oluşturan bir erişim noktası olarak.

 

Akıllı menzil genişleticiyi kendi WLAN erişim noktanız olarak kullanmak için, bir LAN kablosu üzerinden yönlendiriciye bağlamanız ve ev ağı uygulamasında erişim noktası modunu seçmeniz yeterlidir.

Avantajlara genel bakış

 • 1200 Mbit/s'ye kadar her odada daha iyi WLAN ac çekişi.
 • Hızlı veri aktarımı: Bantlar arası tekrarlama, her iki frekans bandının (2,4 GHz + 5 GHz frekans) kullanımını optimize eder.
 • Alıcı cihaza yönlendirme özelliği, WLAN sinyalini hedefli bir şekilde bağlı son cihazlara gönderir.
 • Mesh ile sorunsuz gezinme: Tekrarlayıcılar ve yönlendiriciler ortak bir ağ oluşturur.
 • Entegre priz sayesinde hiçbir bağlantınızı kaybetmezsiniz.
 • İki LAN bağlantısı, tüm sabit cihazları internete daha güvenilir bir şekilde bağlar.
 • Uygulama üzerinden devreye alma çocuk oyuncağıdır.
 • Tüm yönlendiricilerle uyumludur.
 • 3 yıl garanti.
Aşağıdaki cihazlar için mükemmel şekilde uygundur:
 • Akıllı telefon
 • Tablet
 • Dizüstü bilgisayar

Desteklenen işletim sistemleri
 • Windows 7 ve sonrası
 • Mac OS X 10.6 ve sonrası
 • Ubuntu-Linux 14.04 ve sonrası

Teslimat kapsamı
 • 1x devolo WiFi Repeater+ ac 
 • 1x Ethernet kablosu RJ45-RJ45
 • 1x kurulum kılavuzu

İndirilenler

Aygıt yazılımı devolo WLAN Repeater+ ac