Web sitesi kullanım koşulları

Tarih: 30.04.2021

 

İndir (PDF)

 

Bu web sitesinin içeriği ve kullanılabilirliği

Bu web sitesinin içeriği büyük bir özenle oluşturulmuştur. Ancak devolo AG; sağlanan içeriğin doğruluğu, eksiksizliği ve güncelliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Üçüncü şahısların yaptığı herhangi bir katkı, ilgili yazarın görüşünü yansıtır.
Hizmet sağlayıcı, hizmeti mümkün olduğunca kesintisiz sunmaya çalışacaktır. Gerekli özen gösterilse bile, olası kesinti süreleri göz ardı edilemez. Hizmet sağlayıcı, teklifini istediği zaman değiştirme veya iptal etme hakkını saklı tutar.

 

Telif hakkı

Bu web sitesinde yayınlanan içerik ve eserler telif haklarıyla korunmaktadır. Alman telif hakkı yasasının izin vermediği herhangi bir kullanım, ilgili yazar veya eser sahibinin önceden yazılı onayını gerektirir. Bu husus özellikle veri tabanlarında veya diğer elektronik ortamlarda ve sistemlerde içeriğin çoğaltılması, düzenlenmesi, çevrilmesi, depolanması, işlenmesi veya yeniden oluşturulması için geçerlidir. Üçüncü şahısların içerikleri ve katkıları bu şekilde işaretlenmiştir. Münferit içeriklerin veya komple sayfaların izinsiz çoğaltılmasına veya dağıtılmasına izin verilmez ve yasalar tarafından cezaya tabidir. Kopyaların ve indirmelerin oluşturulmasına devolo AG ürünlerinin pazarlamasını desteklemek için yalnızca kişisel, özel, ticari olmayan ve ticari kullanım için izin verilir.
devolo AG'nin web sitelerine bağlantılar her zaman açıktır ve devolo AG'nin onayını gerektirmez. Bu web sitesinin yabancı ortamlarda sunulması için izin gereklidir.

 

Feragatname

Bu web sitesi üçüncü taraf web sitelerine bağlantılar ("harici bağlantılar") içerir. Bu web siteleri, ilgili operatörlerin sorumluluğundadır. Harici bağlantılar ilk kurulduğunda, hizmet sağlayıcı üçüncü taraf içeriğini herhangi bir yasal ihlal açısından kontrol etmiştir. O sırada hiçbir yasal ihlal görülmemiştir. devolo AG'nin mevcut ve gelecekteki tasarım veya bağlantılı sayfaların içeriği üzerinde hiçbir etkisi yoktur. Bu harici bağlantıların sürekli izlenmesi, yasal ihlallere dair somut kanıtlar olmadan devolo AG için makul değildir. Ancak yasal ihlallerin farkına varılması durumunda, bu tür harici bağlantılar derhal silinir.

 

Yasal geçerlilik

Bu anlaşmanın münferit hükümlerinin kısmen veya tamamen etkisiz veya uygulanamaz olması veya daha sonraki bir tarihte yasal geçerliliğini yitirmesi durumunda, bu husus kalan hükümlerin geçerliliğini etkilemez. Etkisiz veya uygulanamaz hüküm yerine, etkisiz veya uygulanamaz hüküm ile sözleşme taraflarının izlediği ekonomik amaca mümkün olduğunca yakın olan etkili ve uygulanabilir hüküm kullanılmalıdır. Yukarıdaki hükümler, sözleşmede eksikliklerin olması durumunda geçerlidir.