Ürün ayrıntıları

Görünmez ve yine de orada. Basit ve zarif Powerline adaptörü, evin herhangi bir yerinde yüksek hızda gezinmenizi ve yayın izlemenizi sağlar: Bodrumda, çatı katında – istediğiniz yerde, priz üzerinden son derece kolay bir şekilde ve 1200 Mbit/s'ye kadar. Akıllı televizyon, konsol veya bilgisayar gibi herhangi bir son cihazı bir ev ağına bağlayın ve priz üzerinden büyülü internetin keyfini çıkarın.

 

devolo Magic serisindeki tüm adaptörlerle uyumludur ve her zaman genişletilebilir. dLAN serisinin devolo adaptörleri desteklenmez.

devolo Magic: Internet überall zu Hause

Hier ist im wahrsten Sinn Magie im Spiel, denn devolo Magic verwandelt Ihr Zuhause im Nu in einen futuristischen Multimedia-Tempel, der heute schon für übermorgen bereit ist. Und bietet spürbar einfach so viel mehr – mehr Geschwindigkeit, mehr Stabilität, mehr Reichweite, mehr Internetvergnügen. Gemeinsam die Welt zu Ihnen nach Hause holen und magische Momente erleben. Klingt zauberhaft und visionär? Ist es auch, deshalb nennen wir es devolo Magic.

Magic 1 LAN, aşağıdaki uygulamalar için ideal çözümdür

Evden çalışma

İnterneti ihtiyacınız olan yere götürün! devolo Magic adaptör ile istediğiniz yerde çalışabilirsiniz. İhtiyacınız olan tek şey bir elektrik prizidir ve büyülü internet; güvenli, güvenilir ve yüksek veri hacmi ile çalışmanızı sağlar.

HD yayın akışı

Akıllı TV'nizi büyülü devolo ev ağına bağlayın ve can sıkıcı yükleme süreleri olmadan en son filmleri en iyi HD kalitesinde izleyin. Yoksa müzik dinlemeyi mi tercih edersiniz? Youtube videolarını izlemeyi mi? Ya da hepsini aynı anda mı? devolo Magic 1 LAN ile bu inanılmaz derecede kolaydır.

Çevrimiçi oyun oynama

Harika maceralara ve çok oyunculu savaşlara hazır olun – devolo Magic 1 LAN ile oyun konsollarını veya oyun bilgisayarlarını ev ağınıza hızlı ve kolay bir şekilde bağlayabilirsiniz. Büyülü internet, kendinizi en son popüler oyunlara kaptırmanızı sağlar – sorunsuz bir şekilde ve can sıkıcı herhangi bir kesinti olmadan.

Avantajlara genel bakış

 • Powerline teknolojisi ile kablolu internetin tüm avantajlarından yararlanın: Doğrudan prizden 1200 Mbit/s'ye kadar sabit bağlantılar için.
 • Elektrik hattı üzerinden güvenilir: Yenilikçi Powerline teknolojisi evinizde her zaman hızlı, güvenli ve sorunsuz şekilde ağa bağlanmanızı sağlar.
 • Tüm cihazları birleştirir: Akıllı TV, konsol veya bilgisayar gibi sabit cihazlarınızı Gigabit LAN bağlantısı üzerinden bağlayın.
 • Her şey düşünüldü: Entegre çocuk kilidi soketi sayesinde hiçbir elektrik bağlantısını kaybetmezsiniz.
 • Daha önce ulaşılamayan köşelere ulaşır: 400 metreye kadar mesafeleri güvenle kapsar. Bodrumdan tavan arasına ve garaja – evinizin her yerinde.
 • Sadece prize takın – adaptörler saniyeler içinde birbirlerine bağlanır ve hemen kullanıma hazır hale gelir.

Yenilikçi teknoloji

Fevkalade basit ve inanılmaz derecede güçlü. devolo Magic 1 LAN adaptörüyle geleceği evinize getirin. Evinizin her odasında yüksek hızda gezinin ve yayın izleyin – devolo Powerline teknolojisi bunu mümkün kılar. Sanki görünmez kablolar varmış gibi, büyülü interneti ihtiyacınız olan her yere götürün.

 

Uyumluluklar konusunda endişelenmenize gerek yok, çünkü mevcut yönlendiriciler sorunsuz bir şekilde desteklenmektedir. devolo Magic 1 LAN, diğer tüm Magic adaptörleriyle kombine edilebilir ve mevcut dLAN ağları, sistemler birbirine müdahale etmeden paralel olarak kurulabilir.

 

Magic adaptörü, 1200 Mbit/s'ye kadar aktarım hızları ile harika bir yayın izleme konforu da sunar: Gişe rekorları kıran en yeni filmleri sorunsuz izleyin, birden fazla cihazda saatlerce müzik akışı yapın veya kendinizi oyun maceralarına bırakın – yeni büyülü çağa hoş geldiniz!

Aşağıdaki cihazlar için mükemmel şekilde uygundur:
 • Ağ belleği
 • Yazıcı
 • Bilgisayar
 • Oyun konsolu
 • Akıllı televizyon

Desteklenen işletim sistemleri:
 • Android 5.0 ve sonrası
 • Windows 7 ve sonrası
 • Mac OS X 10.9 ve sonrası
 • iOS 9 ve sonrası
 • Ubuntu-Linux 14.04 ve sonrası

Teslimat kapsamı

Tekli adaptör
 • 1x devolo MAGIC 1 LAN adaptör
 • 1x Ethernet kablosu (2m)
 • 1x kurulum kılavuzu

Başlangıç kiti
 • 2x devolo MAGIC 1 LAN adaptör
 • 2x Ethernet kablosu (2m)
 • 1x kurulum kılavuzu

Çoklu oda kiti
 • 3x devolo MAGIC 1 LAN adaptör
 • 3x Ethernet kablosu (2m)
 • 1x kurulum kılavuzu

Destek / SSS

Magic cihazları hangi donanımlarla uyumludur?

Magic cihazları, tüm yönlendiricilerle ve HomeGrid forumu tarafından onaylanan ürünlerle uyumludur. WLAN özellikli Magic cihazları, WLAN özellikli tüm son cihazlarla (akıllı telefon, tablet vb.) birlikte çalışır.

Magic ek adaptörleri de otomatik olarak kurulur mu?

Hayır. Yeni cihazı, önceden kurulmuş cihazlardan birinde bir düğmeye basarak eklemeniz gerekir. Bunun için önce mevcut ağdan bir adaptör seçin, ardından yeni adaptördeki şifreleme düğmesine basın.

Powerline adaptörüm çok ısınıyor. Bu nedenle, kullandıktan sonra her gün prizden çekmeli miyim?

Prensip olarak, cihazlar performansları ve kompakt tasarımları nedeniyle ısınabilir. Bu durum zararsızdır ve daha yüksek güç tüketimine yol açmaz.

Magic cihazları eski dLAN cihazlarını da destekler mi?

dLAN cihazları yeni nesil teknoloji tarafından desteklenmez.

Ev ağımın şifresini nasıl değiştirebilirim?

Bu, ilgili uygulama veya Cockpit üzerinden yapılabilir.

Magic cihazlardan oluşan ev ağım, ilk kurulumdan sonra otomatik olarak güvenli hale gelir mi?

Evet. Tüm Magic adaptörler güvenli bir şekilde ve birbirleriyle şifrelenerek çalışır.

Magic cihazlarını nasıl kurarım?

Cihazlar otomatik olarak bağlanır; sizin bir şey yapmanıza gerek yoktur.

DLAN ve Magic ağları birlikte kullanılabilir mi?

devolo Magic adaptörü tüm yönlendiriciler, ağ cihazları, devolo Magic adaptörleri ve HomeGrid Forum tarafından sertifikalandırılmış ürünlerle uyumludur. dLAN® Powerline adaptörü ve devolo Outdoor WiFi Powerline adaptörleri de dahil olmak üzere diğer HomePlug AV ürünleri desteklenmez.

Farklı teknolojileri aynı anda kullanmak performansı düşürebilir – Saf bir devolo Magic ağı, optimum performans sağlar.

Magic adaptörlerimi yapılandırmak ve yönetmek için hangi yazılımı kullanabilirim?

Magic adaptörlerinizi hem devolo Home Network uygulamasını (akıllı telefon) hem de devolo Cockpit yazılımını (bilgisayar) kullanarak yönetebilirsiniz.

Mevcut dLAN veya Magic Powerline ağımı genişletebilir miyim?

Elbette. devolo genişletme adaptörleri ile mevcut dLAN veya Magic Powerline ağınızı istediğiniz zaman kolayca genişletebilirsiniz. Genişletme adaptörleri hem Magic hem de dLAN serileri için mevcuttur - İsteğe bağlı olarak LAN bağlantıları veya WLAN işlevleri ile. Kılavuzumuzda genişletme hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Downloads

Aygıt yazılımı devolo Magic 1 LAN