Ürün ayrıntıları

Magic 2 WiFi next, evdeki internetinizi yeni bir seviyeye taşır. İnternet bağlantınızın tam gücü, 2400 Mbit/s'ye varan mükemmel Powerline teknolojisi sayesinde elektrik hattı üzerinden doğrudan her odaya iletilir. Her priz, yüksek performanslı çok odalı WiFi için potansiyel bir erişim noktası haline gelir.

Siz veya sevdikleriniz kaç cihazla çevrimiçi olursanız olun: Çok kullanıcılı MIMO teknolojisi sayesinde, birden çok cihaz aynı anda daha yüksek veri çıkışı ile beslenir. Maksimum bağlanabilirlik için, Magic 2 WiFi next ayrıca iki ek Gigabit LAN portu ile donatılmıştır.

 

 

Bağlantı kesintilerine karşı güçlü Mesh ağı

Etkinleştirildikten sonra, tüm Magic 2 WiFi adaptörleri, bağlantı kesilmeden her zaman en güçlü WLAN sinyaline bağlı olduğunuz ortak bir Mesh ağı oluşturur. Evde aynı anda kaç kişinin çevrimiçi olduğu önemli değildir, çünkü çok kullanıcılı MIMO teknolojisi sinyal tüm son cihazlara en iyi şekilde dağıtılır. Yoğun veri kullanan uygulamalar artık sorun değil – Ev ağınızdan tam güç alın ve evde daha iyi eğlencenin tadını çıkarın!

Tabii ki, yeni Magic 2 WiFi, bankacılık standartlarına göre en güvenli veri şifrelemesi ve entegre Gigabit ev ağı standardı G.hn ile de etkileyicidir.

Çok kullanıcılı MIMO teknolojisi

WLAN ağınızda çoğu zaman birden çok son cihaz kullanırsınız, örn. akıllı telefon, tablet, akıllı TV veya oyun konsolu. Bu, WLAN ağınız için bir zorluktur – veri akışlarının WLAN erişim noktasından (örneğin yönlendirici, devolo cihazı) son cihazlara dağıtımını düzenlemelidir. Çok kullanıcılı MIMO teknolojisine sahip bir WLAN erişim noktası kullanıyorsanız, endişelenmenize gerek yoktur. Çok kullanıcılı MIMO teknolojisini kullanan devolo cihazınız; akıllı telefonunuzu, tabletinizi, vb. aynı anda veri akışları ile – optimum hızda ve etkili veri çıkışı ile – besler.

Bu sizin için ne anlama gelir? Çok kullanıcılı MIMO teknolojisi ile, çevrimiçi oyunlardaki uzun bekleme süreleri, HD yayın akışı sırasındaki kesilmeler veya düşük indirme hızları geçmişte kalmıştır.

Erişim noktası yönlendirmesi

Çok sayıda WLAN ağında, son cihazlar hangi ağa bağlanacaklarını kendileri belirler. Özellikle eski akıllı telefonlar, tabletler vb. sinyal kesilene kadar WLAN erişim noktasına (erişim noktası, örneğin yönlendirici, devolo cihazı) bağlı kalır – ancak o zaman daha iyi çeken WLAN erişim noktasında bir geçiş olur. 

Erişim noktası yönlendirme işlevi, akıllı ağ optimizasyonu ile WLAN erişim noktanızı genişletir. Bu, ağdaki en uygun erişim noktasına bağlanmak için son cihazlarınızı aktif olarak destekler. WLAN erişim noktası, kendi ağında daha güçlü sinyale ve daha iyi çekişe sahip başka bir WLAN erişim noktası algılarsa, cihazı otomatik olarak ona yönlendirir.

İnternet – Her odada sınırsız

Powerline adaptörlerimiz, internet sinyalinizin en hızlı aktarım yolunu almasını sağlar – elektrik hattınız. Bu sayede internet sinyali, çok sayıda kata yayılan kalın duvarlar tarafından engellenmeden her odaya dağıtılır. Her priz, 1.200 Mbit/s'ye ulaşan güçlü bir WLAN erişim noktasına dönüşür.

devolo Powerline Adapter Magic 2 WiFi next Multiroom Kit Hintergrund eingekreist WLAN Wellen

Çoklu oda kiti

Magic Powerline ağınızı oluşturmak için 3 adaptör: 180 m² yaşam alanına kadar oda ve katlarda internet için mükemmeldir. Elbette ek devolo Magic adaptörleri ile herhangi bir zamanda genişletilebilir.

devolo Powerline Adapter Magic 2 WiFi next Starter Kit Hintergrund eingekreist WLAN Wellen

Başlangıç kiti

Magic Powerline ağınızı oluşturmak için 2 adaptör: Yaklaşık 90 m² yaşam alanına kadar oda ve katlarda internet için mükemmeldir. Elbette ek devolo Magic adaptörleri ile herhangi bir zamanda genişletilebilir.

devolo Magic 2 WiFi next Erweiterungsadapter Hintergrund eingekreist WLAN Wellen

Ek adaptör

Mevcut Magic Powerline ağınızın karmaşık olmayan bir şekilde genişletilmesi için 1 adaptör: Seçtiğiniz herhangi bir odada internet güçlendirici olarak ideal çözümdür. Yalnızca bir başka Magic adaptörüyle birlikte kullanılabilir.

Magic 2 WiFi next, aşağıdaki uygulamalar için ideal çözümdür

Evin her yerinde yüksek hızda internette gezinme

2400 Mbit/s'ye kadar her yerde: devolo'dan hızlı Mesh WLAN. Bilgisayar, akıllı telefon veya tablet aracılığıyla kendinizi YouTube videolarına bırakın, müzik akışı dinleyin, çevrimiçi oyunlara dalın. devolo Magic 2 WiFi next, tam olarak bulunduğunuz yerde internet akışını sağlar.

 

Magic adaptörlerimizle ev ofisi

Verimli bir ev ofisinin çok şey yapması gerekir – çünkü burada, ödün vermeden güvenilirlik söz konusudur. İş sonuçlarınızın düşük bağlantı kalitesinden, yavaş yüklemelerden veya kesintili telekonferanslardan etkilenmemesi için; devolo Magic 2 WiFi next sizi doğrudan prizden yüksek hızlı internet ile destekler.

Magic ile dijital çalışma alanınızı yeni bir seviyeye taşıyın.

En yüksek aktarım hızlarıyla UHD yayın akışı

Arkanıza yaslanın! devolo Magic 2 WiFi next le, muhteşem 8K ultra çözünürlükte, en büyük sinema filmlerini izleyebilirsiniz. Ve sadece kanepeye uzanarak akıllı TV ile değil. Mesh WLAN, bahçedeki tablete kadar her yerde internet akışını sağlar…

Avantajlara genel bakış

 • Mesh yükseltme: Şimdi erişim noktası yönlendirmesi ile – bağlantı kesilmeleri olmadan daha da sorunsuz bir şekilde odalarda gezinin. Cihazınız otomatik olarak en güçlü WLAN sinyaline bağlanır.
 • Yeni Multi-User-MIMO sayesinde tüm aile için daha iyi çekim gücü: Multi-User-MIMO teknolojisi ile tüm cihazlara aynı anda maksimum WLAN kapasitesi sağlanır – yani gigabit internet herkese aynı anda ulaşır.
 • Powerline: İnternet, elektrik hattı üzerinden tüm odalara kayıpsız olarak iletilir.
 • G.hn sayesinde geleceğe hazır: Maksimum hız, daha fazla kararlılık ve daha fazla erişim mesafesi için G.hn ile en son teknolojiye güvenin.
 • İki Gigabit portu: İki ek sabit cihazı internete bağlayın.
Aşağıdaki cihazlar için mükemmel şekilde uygundur:
 • Ağ belleği
 • Yazıcı
 • Bilgisayar
 • Oyun konsolu
 • Akıllı telefon
 • Tablet
 • Akıllı televizyon
 • Dizüstü bilgisayar

Desteklenen işletim sistemleri
 • Windows 7 ve sonrası
 • Mac OS X 10.9 ve sonrası
 • Ubuntu-Linux 14.04 ve sonrası

Teslimat kapsamı

Tekli adaptör
 • 1x devolo MAGIC 2 WiFi next adaptör
 • 1x kurulum kılavuzu

Başlangıç kiti
 • 1x devolo MAGIC 2 LAN adaptör
 • 1x devolo MAGIC 2 WiFi next adaptör
 • 1x kurulum kılavuzu
 • 1x Ethernet kablosu (2m)

Çoklu oda kiti
 • 1x devolo MAGIC 2 LAN adaptör
 • 2x devolo MAGIC 2 WiFi next adaptör
 • 1x kurulum kılavuzu
 • 1x Ethernet kablosu (2m)

İndirilenler