Mesh WLAN sayesinde, evinizin her yerinde daha önce hiç olmadığı kadar sorunsuz ve güçlü bağlantıların keyfini çıkarabilirsiniz. Nasıl çalışır? Yeni Mesh WLAN ve yenilikçi Powerline teknolojisi sayesinde, tüm devolo Magic adaptörleri uyumlu bir ağa bağlanır ve sizi evin her yerinde en güçlü bağlantıyla sorunsuz bir şekilde internete ulaştırır. Kaç tane WLAN cihazı kullanırsanız kullanın, hepsi aynı adı ve şifreyi paylaşır. Böylece her zaman otomatik olarak en güçlü WLAN erişim noktasına bağlanırsınız ve evinizde özgürce hareket edebilirsiniz. En iyisi: Her zaman en güçlü WLAN sinyalini - kendi sınıfında bir multimedya keyfi için - sorunsuz ve kesintisiz olarak alırsınız!

Mesh avantajları olmadan

Yönlendiriciler birçok apartman ve evde sınırlarına ulaşır. Sonuç: Zayıf WLAN ve kötü bir bağlantı.

Mesh avantajları ile

Mesh ile evinizin her yerinde sorunsuz ve güçlü WLAN bağlantılarının keyfini çıkarabilirsiniz.

Mesh'ten hangi son cihazlar faydalanır?

Akıllı televizyon

Akıllı televizyonunuzu WLAN üzerinden çalıştırmak mı istiyorsunuz? Mesh, sorunsuz ve kesintisiz yayın akışı keyfi sağlar!

Mobil son cihazlar

Roaming (Dolaşım) işlevi sayesinde, son cihazınız her zaman şu anda kullanılmakta olan odaya en yakın erişim noktasında oturum açar.

Audio cihazları

DAB radyoları gibi internet özellikli audio cihazları, aynı anda birkaç alıcı cihaz kullanıldığında kararlı bir veri aktarımına sahiptir.

Sesli asistanlar

Alexa veya Google Home'u zaten kullanıyor musunuz? Mesh konforu ile, yakında her yerde ve her zaman ölü noktalar olmadan kullanabileceksiniz

Tamamen yeni ve optimize edilmiş WLAN işlevleri

devolo Magic serisindeki tüm WLAN adaptörleri, Mesh WLAN sunar. Bu, tamamen yeni ve optimize edilmiş WLAN işlevlerini içerir. „Fast Roaming“ (Hızlı dolaşım) ile akıllı telefonlar veya tabletler gibi tüm WLAN istemcileri, en güçlü WLAN erişim noktasına kalıcı olarak bağlanır. Bu, özellikle kullanıcılar evde mobil cihazlarıyla hareket halindeyken önemlidir. "Config Sync", yönlendiricinin WLAN yapılandırma verilerinin tüm WLAN erişim noktalarına (tek SSID) kolayca aktarılmasını sağlar.

Yeni "Airtime Fairness" (Adaletli yayın süresi) işlevi ile ayrıca hızlı WLAN istemcileri tercih edilir. Örneğin indirme için daha fazla süreye ihtiyaç duyan eski cihazlar artık WLAN'ı yavaşlatmaz. Entegre "Bandsteering" (Bant yönlendirme) ayrıca tüm WLAN istemcilerinin otomatik olarak en uygun telsiz kanalı ve frekansına atanmasını sağlar.  Tüm Mesh işlevleri, devolo Magic ile kullanıcılar tarafından otomatik olarak kullanılabilir.

Tüm cihazları bağlar


Mesh WLAN, tüm devolo Magic adaptörlerini bağlar ve mükemmel internet bağlantıları için her odada, balkonda ve bahçede kesintisiz bir ağ oluşturur.

 

Bu sayede devolo Magic WiFi adaptörleri ile yayın izleme, oyun oynama, evden çalışma veya sanal gerçeklik çok daha eğlenceli bir hal alır!

Fantastik performans


Mesh WLAN, tüm devolo Magic adaptörlerini sihirli bir şekilde uyumlu bir ağa bağlar ve sizi evin her yerinde en güçlü bağlantıyla sorunsuz bir şekilde internete ulaştırır.

 

WLAN standardı ac ve güçlü Powerline teknolojisi, 2400 Mbit/s'ye varan fantastik yüksek hızlar sağlar.

Mann trainiert auf der Matte während er auf dem Tablet schaut

Teknoloji

 • Mesh ve Powerline teknolojisi sayesinde, evinizin her yerinde kesintisiz, güvenilir ve hızlı WLAN ve internet.
 • Airtime Fairness (Adaletli yayın süresi) sayesinde istediğiniz zaman başlayın: Daha hızlı cihazlar ağda önceliğe sahiptir.
 • Band Steering (Bant yönlendirme) sayesinde akıllı bağlantı: Mevcut frekansların ve kanalların en iyi şekilde kullanılması.
 • Roaming (Dolaşım) işlevi sayesinde sorunsuz çekiş: En güçlü WLAN erişim noktasına jet hızında bağlantı

Mesh etkisi elde etmek için hangi ürünleri kullanmalıyım?

devolo Mesh WiFi 2

 • Tüm devolo cihazları, evin her yerinde tam çekiş gücü için uyumlu bir ağ oluşturur.
 • İsteğe bağlı olarak 2,4 veya 5 GHz WLAN ile odalar arasında maksimum hızda en fazla 100 cihaz beslenebilir.
 • devolo Magic serisindeki tüm adaptörlerle uyumludur ve istendiği zaman genişletilebilir. 

devolo Magic 2 WiFi next

 • Dünyanın en hızlı Powerline adaptörü.
 • Yenilikçi G.hn teknolojisi ile 2.400 Mbit/s'ye varan aktarım hızı.
 • Akıllı televizyon, oyun konsolları veya PC'ler gibi sabit cihazlar için iki Gigabit LAN bağlantısı

devolo Magic 1 WiFi mini

 • Geleceğe dönük G.hn teknolojisine sahip özellikle kompakt başlangıç seti, tüm ev için internet sinyali.
 • Yayın izleme ve gezinme sırasında daha iyi WLAN kapsama alanı için elektrik hattı üzerinden 1200 Mbit/s ve 300 Mbit/s'lik kompakt adaptörü kullanın.
 • Giriş seviyesinde bir fiyat için en iyi kombinasyon: yeni Mesh WLAN, Powerline öncüsü devolo'nun teknolojisi ile birleştirildi.