Büyülü ev ağı için yeni uygulama

Yeni devolo ev ağı uygulaması, Magic ağı kadar büyülüdür. Bu uygulama ile örneğin Magic WiFi adaptörünüzü son derece kolay ve hızlı bir şekilde kurabilir ve kontrol edebilirsiniz. Evin neresinde olursanız olun: Tüm adaptörleri bir bakışta görebilirsiniz. Ev ağı uygulamasıyla uyumlu ürünlerin bir listesini burada bulabilirsiniz. 
 

Münferit adaptörlerin aktarım hızlarını gözlemleyin ve ev ağınızı sadece birkaç tıklama ile ve son derecede kolay bir şekilde ihtiyaçlarınıza göre yapılandırın. Ev ağı için bir zaman kontrolü kadar kolay bir şekilde pratik misafir erişimi kurabilirsiniz. Ek olarak akıllı bir asistan, Magic ağınızın kurulumu sırasında size adım adım yardımcı olacaktır.

QR kodunu tarayın ve ev ağı uygulaması doğrudan mobil cihazınıza indirin.

İçin uygundur

aşağıdaki dLAN ürünleri:

 

  • dLAN 1200+ WiFi ac
  • dLAN 550+ WiFi
  • dLAN 550 WiFi
  • dLAN WiFi Outdoor

Not: dLAN 550 WiFi, dLAN 550+ WiFi, dLAN WiFi Outdoor veya dLAN 1200+ WiFi ac adaptörünüzü devolo Cockpit üzerinden güncelledikten sonra, ev ağınızın bu bileşenlerini devolo ev ağı uygulaması aracılığıyla da kontrol edebilirsiniz. Magic müşterilerinin hiçbir şey yapması gerekmez – çünkü ilgili güncelleme Magic WiFi adaptörleri için önceden yapılmıştır.

Son derece sade

WiFi ağınızı son derece kolay bir şekilde kontrol edin. Sezgisel, hızlı ve inanılmaz derecede basit.

devolo ev ağı uygulamasının büyülü özellikleri ve yenilikleri

Büyüleyici hızda ağa genel bakış

 

İşleyişi takip edin! Yeni devolo ev ağı uygulaması ile ev ağınızda hangi Magic adaptörlerinin çalıştığını bir bakışta görebilirsiniz. Ve her adaptöre ayrı bir ad atayabileceğiniz için, sihirli bir şekilde birçok cihazı takip edebilirsiniz! En iyisi: Yeni devolo ev ağı uygulamasının kullanımı inanılmaz derecede kolaydır ve kayıt gerektirmez. Hemen başlayın!

Akıllı kurulum asistanı

 

Karmaşık talimatlar yok! Rahatsız edici denemeler yok! Yeni devolo ev ağı uygulamasındaki akıllı kurulum asistanı, ev ağınızı adım adım kurmanıza yardımcı olur. Pratik ipuçları ve çözüm önerileri sayesinde, sihirli şekilde küçük engellerden kaçınabilirsiniz. Asistan ayrıca Magic ağınızı yükseltirken size tavsiyelerde bulunmaya ve yardımcı olmaya hazırdır. Akıllı kurulum asistanı ile yeni adaptörleri hızlı ve kolay bir şekilde WiFi ev ağına entegre edebilirsiniz.

Harika yapılandırma seçenekleri

 

Dizginleri elinizde tutun! Ev ağınıza kimin erişeceğine ve neleri görebileceğine siz karar verirsiniz. Örneğin, sadece birkaç tıklama ile pratik misafir erişimleri kurabilirsiniz. Ziyaretçiniz internette inanılmaz derecede hızlı gezinecek ve önemli belgeler ve fotoğraflar korunmaya devam edecektir. Ev ağınızı planlanmış bir zamanda kolayca kapatıp tekrar açmak için yeni devolo ev ağı uygulamasını kullanabilirsiniz. Fevkalade sezgisel ve tamamen sizin isteklerinize göre!

Sezgisel. Basit. Ücretsiz. Şimdi indirin!

Başlangıçtan itibaren en iyi ağ ile! Fevkalade bireysel ve fevkalade kolay. Yeni devolo ev ağı uygulaması, şimdiye kadar sadece uzmanlar için mümkün olanı herkes için her zaman mümkün kılar. Sadece indirin ve başlayın. Hem iOS cihazları hem de Android işletim sistemine sahip cihazlar için mevcuttur.