devolo Powerline Adapter

Ürün ayrıntıları

Magic 2 LAN DINrail adaptörü, veri aktarımınızı doğrudan kontrol kabini veya sigorta kutusunda optimize eder ve böylece Powerline ağınızın performansını önemli ölçüde artırabilir. Otomatik faz bağlantısı sayesinde, evdeki her prizde veri çıkış hızını artırabilirsiniz! Örneğin bina otomasyonu, akıllı ev uygulamaları veya multimedya merkeziniz için dLAN ağınıza yönelik ideal bir genişletme.

 

Kurulum bilgisi: Magic 2 LAN DINrail, dağıtım kutusundaki şapkalı raya doğrudan takılır. Lütfen kurulumun uygun eğitime sahip bir elektrikçi tarafından yapılması gerektiğini unutmayın.

 • Powerline ağınızın kalbi
 • Her prizi potansiyel bir ağ prizine bu şekilde dönüştürürsünüz
 • Priz adaptörünüzün performansı önemli ölçüde artar

Magic 2 LAN DINrail: Powerline ağınızın kalbi

Sigorta kutusuna veya kontrol kabinine kurulduktan sonra Magic 2 LAN DINrail, Powerline ağınızın kalbini oluşturur. Merkezi bir ağ düğümü olarak, internet sinyalini doğrudan güç kaynağınızın kaynağına besler ve böylece önemli ölçüde daha yüksek bir veri akış hızı sağlar. Bunun için Magic 2 LAN DINrail adaptörünü ilgili Gigabit Ethernet portu üzerinden yönlendiricinize bağlayın, ilgili yönlendirici mümkün olduğunca dağıtım kutusunun (veya doğrudan dağıtım kutusunda) yakınında olmalıdır. Sonuç: Evinizdeki veya dairenizdeki her priz, bir Magic adaptör taktığınızda güçlü bir ağ prizine dönüşür.

devolo Powerline Adapter

Şapkalı raydan tüm eve: Her prizi potansiyel bir ağ prizine bu şekilde dönüştürürsünüz

Powerline ile sınırsız hızlı internetin keyfini çıkarabilirsiniz: Kalın duvarlar veya yönlendiriciye olan mesafe artık önemli değildir. devolo Magic ile veri aktarım hızında önemli bir artış sağlayabilirsiniz – Magic 2 LAN DINrail şapkalı ray adaptörü ile! Uzun yükleme süreleri geçmişte kaldı – ve bir Magic priz adaptörü taktığınız her odada.

devolo Powerline Adapter

devolo Magic priz adaptörünüzün performansı önemli ölçüde artar

Magic 2 LAN DINrail'in akım şebekesindeki 3 fazlı bağlantısı, Powerline ağınızın tüm potansiyelinden yararlanmanıza yardımcı olur. Ağa bağlı oturma odanızda veri aktarımını artırmak veya akıllı ev üzerinden elektronik cihazlarınızı kontrol etmek – Magic 2 LAN DINrail, Powerline ağınıza gerekli sürücüyü sağlar. Magic priz adaptörlerinizdeki maksimum veri aktarım hızı 2400 Mbit/s'ye kadar çıkar, böylece Nesnelerin İnterneti'nin veri ağırlıklı geleceğine de hazır olursunuz.

4 devolo Powerline Adapter

Dijital özgürlüğün tadını çıkarın

Mann und Frau streamen

Tüm dijital olanaklar için donatılmıştır:

8k çözünürlükte üst düzey oyunlar veya filmler süper hızlı internet bağlantısı gerektirir – Powerline ağınız ve Magic 2 LAN DINrail ile evinizde bu hıza kavuşursunuz

Mann im Home-Office schaut am Monitor

Ev ofiste güvenli ve rahat çalışma:

Magic priz adaptörü ve dağıtım kutusundaki Magic 2 LAN DINrail sayesinde süper hızlı yükleme ve indirme.

Mann schaut auf dem Smartphone

Akıllı bir ev için:

Magic 2 LAN DINrail şapkalı ray adaptörü, Powerline ağınızın yeni motorudur ve birçok akıllı ev uygulaması ve sürekli ve hızlı internet bağlantısı gerektiren ağ tabanlı makineler için mükemmel bir temeldir.

Avantajlara genel bakış

Tüm hane halkı için kapsamlı ağ

 • Bir motor gibi: Magic 2 LAN DINrail entegre faz bağlantısı sayesinde her devolo Magic adaptörünün performansını 2400 Mbit/s'ye varan aktarım hızıyla iyileştirir.
 • Özellikle güçlü: Şapkalı ray adaptörü, yönlendiriciye bağlantı için hızlı bir Gigabit Ethernet portuna (RJ45) sahiptir (örneğin dağıtım kutusundaki fiber optik yönlendirici)
 • Doğrudan kaynaktan besleme sayesinde tüm evin hızlı internete sahip olmasını sağlar
Vordere Seite vom devolo Powerline Adapter Magic 2 LAN DINrail

En gelişmiş standart: G.hn standardı

 • İkinci nesil G.hn çipleri sayesinde mümkün olan en hızlı veri aktarımı
 • Artan sinyal kararlılığı
 • Modern eğlence için mükemmel ön koşul: Video yayın akışının, çevrimiçi oyunların, VR oyunlarının ve çok daha fazlasının keyfini takılmadan çıkarın  
Zwei Freunde am gamen. Einer hat eine Spielkonsole in der Hand und der andere eine VR Set.

Her priz kararlı ve hızlı bir ağ bağlantısı haline gelir

 • HD çözünürlükte oyun oynama ve yayın akışı, evin multimedya ağı, akıllı ev uygulamaları ve bina otomasyonu için idealdir
 • Geniş erişim mesafesi: 500 metreye kadar mesafeden hızlı veri aktarımı
 • Hızlı entegrasyon: Kurulu herhangi bir Magic adaptörüne otomatik olarak bağlanır 
Ein Mann im Home-Office arbeitet am Computer
devolo Powerline Adapter

devolo Magic Powerline ağı ile sorunsuz ve hızlı gezinme

Evdeki her oda normalde en az bir prize sahiptir, ancak herkesin bir ağ prizi yoktur – neden internet sinyalini doğrudan elektrik hattı üzerinden iletip her prizi bir internet bağlantısına dönüştürmeyesiniz? Powerline bu prensibe göre çalışır. Magic serisinden bir priz adaptörü ile, versiyona bağlı olarak, herhangi bir prizden LAN veya WiFi aracılığıyla hızlı internet elde edebilirsiniz. Magic 2 LAN DINrail, mevcut Powerline ağınıza ek bir hız artışı sağlar.

Pazar liderinin sunduğu teknolojiyle ev ağı oluşturma

Diğer hiçbir markanın olmadığı gibi, devolo „Prizden internet“ konseptiyle birebir ilişkilendirilmektedir – ve bunun nedenleri açıktır! 2002 yılından bu yana dLAN ağı, WiFi sinyal güçlendirme ve Mesh WiFi için zamanının ötesinde olan teknik çözümler geliştiriyoruz. Bu süre içerisinde 40 milyondan fazla priz adaptörü sattık ve teknolojimiz için 400'ün üzerinde ödül aldık. Magic teknolojimizi, Powerline ağınızın merkezindeki Magic 2 LAN DINrail ile test edin! Böylece evin her yerinde hızlı internet lüksünün keyfini çıkarabilirsiniz.  

Vier devolo Powerline Adapter
Desteklenen işletim sistemleri
 • Windows 7 ve sonrası
 • Mac OS X 10.11 ve sonrası
 • Ubuntu-Linux 14.04 ve sonrası
 • Android 6.0  ve sonrası
 • iOS 9  ve sonrası

Teslimat kapsamı
 • 1x Magic 2 LAN DINrail şapkalı ray adaptörü
 • 1x Ethernet kablosu 
 • 1x kurulum kılavuzu (Kurulum bilgisi:Lütfen kurulumun uygun eğitime sahip bir elektrikçi tarafından yapılması gerektiğini unutmayın.)

Destek / SSS

Magic cihazları hangi donanımlarla uyumludur?

Magic cihazları, tüm yönlendiricilerle ve HomeGrid forumu tarafından onaylanan ürünlerle uyumludur. WLAN özellikli Magic cihazları, WLAN özellikli tüm son cihazlarla (akıllı telefon, tablet vb.) birlikte çalışır.

Magic cihazları eski dLAN cihazlarını da destekler mi?

dLAN cihazları yeni nesil teknoloji tarafından desteklenmez.

Magic cihazlardan oluşan ev ağım, ilk kurulumdan sonra otomatik olarak güvenli hale gelir mi?

Evet. Tüm Magic adaptörler güvenli bir şekilde ve birbirleriyle şifrelenerek çalışır.

Magic adaptörlerimi yapılandırmak ve yönetmek için hangi yazılımı kullanabilirim?

Magic adaptörlerinizi hem devolo Home Network uygulamasını (akıllı telefon) hem de devolo Cockpit yazılımını (bilgisayar) kullanarak yönetebilirsiniz.

İndirilenler

Aygıt yazılımı Magic 2 LAN DINrail