Ürün ayrıntıları

devolo Magic 2 LAN ile gelecek multimedya olacak. Gişe rekorları kıran en yeni filmleri 8K'da izleyin, inanılmaz derecede hızlı internette gezinin, arkadaşlarınızla çevrimiçi oyunlar oynayın – bunların hepsi şık ve zarif Powerline adaptörü devolo Magic 2 LAN ile mümkün. Sanki görünmez kablolar varmış gibi, interneti ihtiyacınız olan her yere ulaştırır. Akıllı TV, konsol veya bilgisayar gibi herhangi bir son cihazı ev ağınıza bağlayın ve priz üzerinden yeni büyülü internetin keyfini çıkarın.

 

devolo Magic serisindeki tüm adaptörlerle uyumludur ve her zaman genişletilebilir. dLAN serisinin devolo adaptörleri desteklenmez.

devolo Magic: Evde her yerde internet

Mesh WLAN, tüm devolo Magic adaptörlerini bağlar ve mükemmel internet bağlantıları için her odada, balkonda ve bahçede kesintisiz bir ağ oluşturur.

 

Bu sayede devolo Magic WiFi adaptörleri ile yayın izleme, oyun oynama, evden çalışma veya sanal gerçeklik çok daha eğlenceli bir hal alır!

Magic 2 LAN, aşağıdaki uygulamalar için ideal çözümdür

Bulut ofis

Fevkalade hızlı, güvenli ve güvenilir – Ev ofisinizi büyülü internet ile donatın ve işinizi tatmin edici hale getirin. devolo ile dijital geleceği ev ofisinize getirirsiniz: devolo Magic 2 LAN, güvenlikle ve ultra yüksek veri aktarım hızıyla ilgilenir. Siz ise gerisiyle.

UHD yayın akışı

Yeni dijital özgürlüğü yaşayın: devolo Magic 2 LAN ile en son filmleri fantastik 8K çözünürlükte, ultra keskinlikte ve can sıkıcı takılmalar olmadan izleyebilirsiniz. Akıllı TV'nizi sihirli devolo ev ağına bağlayın ve kendinizi yeni multimedya geleceğine bırakın.

Çoklu oyun oynama

Birlikte çevrimiçi oyun dünyalarına dalın – devolo bunu mümkün kılar. Oyun konsolunuzu veya bilgisayarınızı priz üzerinden büyülü internete bağlayın ve oyun eğlencesi ister tek başınıza ister bir savaşta başkalarıyla birlikte başlasın. Herhangi bir takılma veya kesinti olmadan 2400 Mbit/s yüksek hız sayesinde.

Avantajlara genel bakış

 • Powerline teknolojisi ile kablolu internetin tüm avantajlarından yararlanın: Doğrudan elektrik hattı üzerinden 2400 Mbit/s'lik düşük kayıplı aktarım için.
 • Her odada sorunsuz oyun oynama ve yayın akışı: Sabit son cihazlarınızı esnek priz adaptörünün Gigabit LAN bağlantısına bağlamanız yeterlidir.
 • Her şey düşünüldü: Entegre çocuk kilidi soketi sayesinde hiçbir elektrik bağlantısını kaybetmezsiniz.
 • Daha önce ulaşılamayan köşelere ulaşır: 500 metreye kadar mesafeleri güvenle kapsar. Bodrumdan tavan arasına ve garaja – evinizin her yerinde.
 • Sadece prize takın – adaptörler saniyeler içinde birbirlerine bağlanır ve hemen kullanıma hazır hale gelir.
 • devolo ev ağı uygulaması: Kurun, genişletin, uyarlayın, bir genel bakış elde edin – devolo Magic adaptörlerini kontrol etmek için sezgisel devolo ev ağı uygulaması.

Yenilikçi teknoloji

Powerline adaptörü her odada güvenilir internet sağlar, 2400 Mbit/s ile inanılmaz derecede hızlıdır ve akıllı "tak ve çalıştır" özelliği sayesinde kullanımı son derecede kolaydır.

 

Adaptörleri priz aracılığıyla birbirine bağlayın ve sihirli ağ kurulur. Tüm Magic ürünleri birbiriyle kombine edilebilir ve her türden yönlendirici ile uyumludur. Mevcut dLAN ağlarının Magic ağının kararlılığı ve işlevi üzerinde hiçbir etkisi yoktur ve paralel olarak çalıştırılabilir.

 

devolo Magic 2 LAN; yenilikçi G.hn standardı temelinde çalışır, HomeGrid Forum tarafından onaylanmıştır ve ev ağınızı şimdiden geleceğe uygun hale getirir. Bu adaptör ayrıca, geleneksel SISO aktarım yollarından çok daha üstün olan etkili MIMO aktarım sistemini kullanır.

Aşağıdaki cihazlar için mükemmel şekilde uygundur:
 • Ağ belleği
 • Yazıcı
 • Bilgisayar
 • Oyun konsolu
 • Akıllı televizyon

Desteklenen işletim sistemleri
 • Android 5.0 ve sonrası
 • Windows 7 ve sonrası
 • Mac OS X 10.9 ve sonrası
 • iOS 9 ve sonrası
 • Ubuntu-Linux 14.04 ve sonrası

Teslimat kapsamı

Tekli adaptör
 • 1x devolo MAGIC 2 LAN adaptör
 • 1x Ethernet kablosu (2m)
 • 1x kurulum kılavuzu

Başlangıç kiti
 • 2x devolo MAGIC 2 LAN adaptör
 • 2x Ethernet kablosu (2m)
 • 1x kurulum kılavuzu

Çoklu oda kiti
 • 3x devolo MAGIC 2 LAN adaptör
 • 3x Ethernet kablosu (2m)
 • 1x kurulum kılavuzu

Destek / SSS

Magic cihazları hangi donanımlarla uyumludur?

Magic cihazları, tüm yönlendiricilerle ve HomeGrid forumu tarafından onaylanan ürünlerle uyumludur. WLAN özellikli Magic cihazları, WLAN özellikli tüm son cihazlarla (akıllı telefon, tablet vb.) birlikte çalışır.

Magic ek adaptörleri de otomatik olarak kurulur mu?

Hayır. Yeni cihazı, önceden kurulmuş cihazlardan birinde bir düğmeye basarak eklemeniz gerekir. Bunun için önce mevcut ağdan bir adaptör seçin, ardından yeni adaptördeki şifreleme düğmesine basın.

Powerline adaptörüm çok ısınıyor. Bu nedenle, kullandıktan sonra her gün prizden çekmeli miyim?

Prensip olarak, cihazlar performansları ve kompakt tasarımları nedeniyle ısınabilir. Bu durum zararsızdır ve daha yüksek güç tüketimine yol açmaz.

Magic cihazları eski dLAN cihazlarını da destekler mi?

dLAN cihazları yeni nesil teknoloji tarafından desteklenmez.

Ev ağımın şifresini nasıl değiştirebilirim?

Bu, ilgili uygulama veya Cockpit üzerinden yapılabilir.

Magic cihazlardan oluşan ev ağım, ilk kurulumdan sonra otomatik olarak güvenli hale gelir mi?

Evet. Tüm Magic adaptörler güvenli bir şekilde ve birbirleriyle şifrelenerek çalışır.

Magic cihazlarını nasıl kurarım?

Cihazlar otomatik olarak bağlanır; sizin bir şey yapmanıza gerek yoktur.

DLAN ve Magic ağları birlikte kullanılabilir mi?

devolo Magic adaptörü tüm yönlendiriciler, ağ cihazları, devolo Magic adaptörleri ve HomeGrid Forum tarafından sertifikalandırılmış ürünlerle uyumludur. dLAN® Powerline adaptörü ve devolo Outdoor WiFi Powerline adaptörleri de dahil olmak üzere diğer HomePlug AV ürünleri desteklenmez.

Farklı teknolojileri aynı anda kullanmak performansı düşürebilir – Saf bir devolo Magic ağı, optimum performans sağlar.

Magic adaptörlerimi yapılandırmak ve yönetmek için hangi yazılımı kullanabilirim?

Magic adaptörlerinizi hem devolo Home Network uygulamasını (akıllı telefon) hem de devolo Cockpit yazılımını (bilgisayar) kullanarak yönetebilirsiniz.

Mevcut dLAN veya Magic Powerline ağımı genişletebilir miyim?

Elbette. devolo genişletme adaptörleri ile mevcut dLAN veya Magic Powerline ağınızı istediğiniz zaman kolayca genişletebilirsiniz. Genişletme adaptörleri hem Magic hem de dLAN serileri için mevcuttur - İsteğe bağlı olarak LAN bağlantıları veya WLAN işlevleri ile. Kılavuzumuzda genişletme hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

İndirilenler

Aygıt yazılımı devolo Magic 2 LAN