devolo WiFi 5 Repeater 1200 - WiFi sinyalinizi güçlendirmenin kolay yolu!

Ürün Detayları

Evde daha fazla WiFi: devolo WiFi Tekrarlayıcı, WiFi sinyalini hemen artırmak isteyen herkes için mükemmeldir. Akıllı telefonlar, tabletler ve dizüstü bilgisayarlar ile gezinmenin yanı sıra akışı desteklemek için idealdir (örneğin Netflix).

 

WiFi 5 standardı ile 1200 Mbit/s'ye kadar bağlanıyorsunuz ve dört seviyeli sinyal gücü göstergesi size WiFi performansını doğrudan cihaz üzerinden gösteriyor. Ayrıca akıllı TV'ler, medya alıcıları veya oyun konsolları gibi tüm kablolu cihazlar için bir ağ bağlantısı mevcuttur.

 

Evinizdeki veya ev ofisinizdeki mevcut WiFi sinyalinizin menzilini kolay ve hızlı bir şekilde artırın!

WiFi sinyalini hızlı ve kolay bir şekilde güçlendirmek isteyen herkes için

devolo WiFi Tekrarlayıcının giriş seviyesi modeli, her WiFi yönlendirici ile çalışır ve önemli WiFi amplifikasyonu sunar - çok kolay. WPS işlevi sayesinde, yalnızca yönlendiricinizde ve WiFi tekrarlayıcıda bir düğmeye basmanız yeterlidir - ve her şey kurulur.

 

devolo ürünleri, mevcut şifreleme standartları WPA2 / WPA3'e (bankacılık standardı) sahiptir ve böylece verilerinizin korunmasını sağlar.

 

Akıllı WiFi:

 

Akıllı telefon, tablet veya akıllı TV olsun - devolo WiFi Tekrarlayıcı, tüm WiFi cihazları ve internet yönlendiricileri ile çalışır. WiFi frekanslarının 2,4 ve 5 GHz paralel kullanımı, aktarım hızlarını artırır (Crossband Repeating).

 

Veri akışları otomatik olarak önceliklendirilir. Başka bir cihaz bir güncelleme yüklediği için video konferans sırasında artık titreme yok.

Odalar arası WiFi için devolo ürün dünyasının tüm avantajlarını kullanın!

 

devolo WiFi 5 Repeater 1200, tüm WiFi yönlendiriciler, erişim noktaları ve WiFi özellikli cihazlarla uyumludur.

Multi-User-MIMO teknolojisi

Devolo cihazınız, çok kullanıcılı MIMO teknolojisini kullanarak aynı anda akıllı telefonunuza, tabletinize vb. veri akışları sağlar -optimum hızda ve randımanlı veri çıkışıyla.

Crossband Repeating-işlev

Çapraz bant tekrarlama işlevi, optimum bant genişliği kullanımını ve 2,4 GHz ve 5 GHz frekanslarında daha hızlı veri iletimini sağlar. Bu mevcut frekanslar esnek bir şekilde kullanılır.

Uygulama

En sevdiğiniz yerde sorunsuz bir şekilde internette gezinin: Optimum anten hizalaması sayesinde devolo WiFi 5 Repeater 1200, WiFI sinyalini akıllı telefonlara, dizüstü bilgisayarlara ve tabletlere hedeflenen şekilde iletir – aynı anda birkaç cihazla çevrimiçi olsanız bile!

Sezgisel kullanım

Ev ağı uygulaması sayesinde sezgisel kullanım: Mdevolo ev ağı uygulaması, kurulum boyunca size adım adım yol gösterir. Tekrarlayıcıyı, yönlendiricinin yakınındaki bir prize takın ve sezgisel uygulamayı başlatın. App Store ve Google Play'de mevcuttur.

Erişim noktası

Erişim noktası olarak da kullanılabilir: Akıllı menzil genişleticiyi kendi WiFi erişim noktanız olarak kullanmak için, bir LAN kablosu üzerinden yönlendiriciye bağlamanız ve ev ağı uygulamasında erişim noktası modunu seçmeniz yeterlidir.

Avantajlara genel bakış

  • WiFi sinyaliniz için daha fazla menzil
  • Tüm yönlendiriciler ile uyumludur
  • Tüm cihazlara ve uygulamalara uygun
  • 1200 Mbit/s'ye varan aktarım hızı
  • Kompakt ve göze çarpmayan tasarım
  • WiFi tekrarlayıcıyı takın, bağlanın, bitti
  • 4 kademeli WiFi sinyal gücü göstergesi
  • Uygulama ve web arayüzü üzerinden konfigürasyon
Teslimat kapsamı
  • 1x devolo WiFi 5 Repeater 1200
  • 1x kurulum kılavuzu

İndirilenler

Firmware WiFi 5 Repeater 1200